O NAS

SALON SPRZEDAŻY

Poniedziałek – piątek od 09:00 do 18:00

Sobota – od 09:00 do 14:00
Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

SERWIS

poniedziałek – piątek od 07:00 do 19:00

sobota – od 09:00 do 14:00

Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.Centrum Motoryzacyjne Auto PLUS Sp. z o.o. to firma funkcjonująca na rynku samochodowym od 1990 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą i serwisem samochodów marki Fiat. Intensywny rozwój rynku motoryzacyjnego sprawił, że szybko rozbudowaliśmy ofertę o samochody Premium – w tym Alfa Romeo i Lancia. Salony te stanowiły wzór dla rozszerzającej się sieci sprzedaży w całej Polsce. Dzięki nieustającemu rozwojowi w trakcie fuzji koncernów Fiat i Chrysler poszerzyliśmy ofertę i od 2011 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem samochodów legendarnej marki Jeep.

Obecnie posiadamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marek należących do Grupy FCA, w tym: Fiat, Fiat Professional, Jeep, Alfa Romeo, Lancia oraz na serwis Chrysler i Dodge. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych, jak również samochodów używanych, a także pełną obsługą w zakresie finansowania – kredytów, leasingu oraz ubezpieczeń. Posiadamy nowoczesny serwis, blacharnię-lakiernię oraz stację kontroli pojazdów, w których oprócz marek koncernu FCA, obsługujemy także samochody innych producentów. Naszą ofertę w zakresie posprzedaży uzupełnia hurtownia i sklep oryginalnych części zamiennych oraz zamienników.

Od września 2017 roku nasza firma rozpoczęła działalność w nowym obiekcie przy ulicy Potokowej 15AC w Gdańsku. Nasz nowy obiekt jest uważany za wzór dla wszystkich salonów i serwisów grupy FCA w Polsce.

Pomimo pasma sukcesów ciągle zdobywamy nową wiedzę i umiejętności, aby zachować konkurencyjność i najwyższy poziom oferowanych usług na szybko zmieniającym się rynku motoryzacyjnym. Nieustannie doskonalenie, gromadzone doświadczenie oraz ogromna pasja, sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie co potwierdzają nasi zawsze zadowoleni klienci, czego najlepszym przykładem są bezkonkurencyjne opinie na temat naszych usług zamieszczane w mediach społecznościowych czy internetowych wizytówkach  naszej firmy. Dzięki temu obecni klienci Auto PLUS to nie tylko mieszkańcy województwa pomorskiego, ale również osoby z całej Polski.

Wierzymy, że podstawą sprzedaży jest nawiązanie dobrej relacji z klientem, pełne zrozumienie jego potrzeb i przedstawienie najlepszej, uszytej na miarę oferty. Każdy klient Auto PLUS jest traktowany jako członek rodziny – zawsze uczciwie i z pełnym poświęceniem.

Do zobaczenia!MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

AUTO PLUS SP. Z O.O., u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT