Promocja

Nowa Alfa Romeo? Oferta, której szukasz!
Korzystne finansowanie
w kredycie i leasingu.

Kredyt Promocja Letnia umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Alfy Romeo.

Atrakcyjne oprocentowanie
Minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa
• Okres spłaty kredytu od 12 do 72 miesięcy
Niska pierwsza wpłata - tylko 0% wartości samochodu
• Możliwość połączenia kredytu z upustami producenta (dotyczy nowych samochodów Alfa Romeo)
• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Kredyt lub GAP w jednej z dostępnych opcji
• Kredyt dostępny dla osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców

Leasing Promocja Letnia to rozwiązanie dla Twojej firmy, które umożliwia finansowanie zakupu nowych oraz używanych samochodów Alfy Romeo.

Atrakcyjny całkowity koszt leasingu oraz niska wysokość miesięcznego czynszu
Minimum formalności oraz szybka decyzja leasingowa
• Możliwość załatwienia formalności zdalnie, bez wychodzenia z domu
• Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP
• Możliwość sfinansowania ubezpieczenia komunikacyjnego będącego w ofercie FCA Leasing Polska Sp. z o.o. oraz usług MOPAR
• Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
• Możliwość dopełnienia wszystkich formalności w salonie - rejestracja na lokalnych numerach tablic rejestracyjnych możliwa w wybranych punktach dealerskich/Oddziałach FCA Leasing

Każdy z Klientów zainteresowanych nowym samochodem może sfinansować zakup wymarzonego samochodu zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Papierowa wersja dokumentacji kredytowej została zastąpiona „ekologiczną” wersją digitalową. Zawarcie umów potwierdzone jest złożeniem elektronicznego podpisu po stronie Klienta i FCA Bank / FCA Leasing - dokumentacja w formie cyfrowej trafia na wskazany przez Klienta adres mailowy!

Teraz Twoja nowa Alfa Romeo jest dostępna od ręki. Nie musisz czekać miesiącami, by odebrać ją z salonu.

Sportowa Giulia, elegancki SUV Stelvio czy hybrydowa Tonale? Wybierz leasing bądź kredyt Promocja Letnia i zasiądź za kierownicą Alfy Romeo.

Skonfiguruj swoją wymarzoną Alfę Romeo, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Alfy Romeo.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana wylącznie do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Szczegółowe warunki leasingu oraz odkupu samochodu są określone w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od analizy dokumentów dostarczonych przez Klienta. Wykup samochodu przez Korzystającego jest opcjonalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland. Oferta jest ograniczona w czasie.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Kredytu: Promocja Letnia: wpłata własna: 14.123,40 zł, okres kredytu: 60 miesięcy, 60 miesięcznych rat: 1.022,22 zł; stopa procentowa zmienna: 8,99%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 13,00%, całkowita kwota kredytu: 49.249,35 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 16.609,44 zł (w tym opłata przygotowawcza: 894,48 zł, odsetki: 12.084,19 zł, obowiązkowe ubezpieczenie GAP Faktura 5L: 3.630,77 zł), całkowita kwota do zapłaty: 61.333,54 zł. Dla tego produktu obowiązkowe jest zawarcie umowy ubezpieczenia AC oraz Bezpieczny Kredyt lub GAP. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 29.04.2022 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

Logo