Promocja

Niska miesięczna rata, elastyczna formuła,
przejrzyste zasady finansowania

Wszystkie modele z 5-letnią gwarancją.

Wynajem Smart Renting to nowa elastyczna formuła finansowania aut Alfa Romeo dla firm oferowana przez Leasys. Co miesiąc płacisz stały czynsz, od razu poznajesz wartość wykupu samochodu i masz możliwość jego pierwokupu po zakończeniu umowy.

• Okres finansowania 12 - 60 miesięcy
• Opłata wstępna od 0% do 30%
• Przebieg w kontrakcie: 10 000 - 180 000 km
• Obowiązkowe usługi: samochód zastępczy oraz Assistance
• Możliwość rozszerzenia zakresu usług zawartych w racie
Wartość wykupu samochodu znana przy zawieraniu umowy
Możliwość pierwokupu samochodu przez klienta po zakończeniu umowy

Sprawdź wysokość raty wynajmu w kalkulatorze rat wynajmu na stronie finansowanie.alfaromeo.pl. Wystarczy, że wybierzesz preferowane parametry: przebieg, wpłatę i jeden z 3 dostępnych pakietów.

Teraz Twoja nowa Alfa Romeo jest dostępna od ręki. Nie musisz czekać miesiącami, by odebrać ją z salonu.

Wszystkie modele Alfy Romeo są objęte 5-letnią gwarancją.

Przekonaj się o zaletach wynajmu Smart Renting i możliwościach samochodów Alfa Romeo. Wejdź na finansowanie.alfaromeo.pl i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Skonfiguruj swoją wymarzoną Alfę Romeo, by czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy. Wybierz silnik, wyposażenie, dopasuj akcesoria i kolory oraz odkryj dostępne pakiety. Sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Alfy Romeo.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem dotyczy wybranych wersji Alfa Romeo i jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Zawarcie umowy zależy od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie, szczegóły są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo.

Gwarancja Maximum Care dotyczy samochodów Alfa Romeo Giulia, Stelvio oraz Tonale i obejmuje 2 lata gwarancji kontraktowej i 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej z łącznym limitem przebiegu 200 tys. km. Szczegółowe warunki gwarancji u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty ani oświadczenia gwarancyjnego w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym.
Image