Promocja

ELASTYCZNY WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY
Bez wpłaty własnej.


Bez wpłaty własnej. Stała niska rata i już od 54 gr netto/km!

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY LEASYS MILES

Jeep® Renegade w wynajmie długoterminowym Leasys Miles to elastyczne i innowacyjne rozwiązanie dla tych klientów, którzy korzystają z samochodu nieregularnie i pokonują mniejsze dystanse niż przeciętni kierowcy. Leasys Miles działa zgodnie z formułą Pay per use – płacisz niską stałą miesięczną kwotę oraz zmienną składkę zależną od liczby przejechanych kilometrów.

 •   Pierwszy 1000 kilometrów jest wliczony w stałą część raty - nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat!

 •   Już od 54 gr netto/km!

 •   Wpłata własna 0 zł!

 •   Miesięczny czynsz obejmuje stałą, niską kwotę oraz zmienną składkę za liczbę przejechanych kilometrów

 •   Wynajem na 48 miesięcy

 •   Brak limitu przejechanych kilometrów

 •   Dwie opcje programu: Miles – w racie zawarte jest ubezpieczenie OC oraz Assistance i samochód zastępczy oraz Miles Plus – rata zawiera dodatkowo pełną obsługę serwisową, ochronę od kradzieży i pożaru, ochronę szyb i ochronę AC. Jeep®Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120KM M6 czeka na Ciebie w wynajmie długoterminowym. Odkryj wszystkie zalety Leasys Miles na drodze.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

RENEGADE MILES
Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu Miles jest skierowana wyłącznie do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Rata wynajmu składa się z części stałej oraz zmiennej zależnej od liczby przejechanych kilometrów. Stała część raty wynajmu 699 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120KM M6 w umowie na 48 miesięcy, z limitem 1 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte są obowiązkowe opcje dodatkowe: ubezpieczenie OC oraz usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Po przekroczeniu pierwszego 1000 km aktywuje się naliczanie zmiennej części raty wynajmu za każdy przejechany kilometr w wysokości 0,54 PLN/KM. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

RENEGADE MILES PLUS
Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu Miles jest skierowana wylącznie do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Rata wynajmu składa się z części stałej oraz zmiennej zależnej od liczby przejechanych kilometrów. Stała część raty wynajmu 749 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120KM M6 w umowie na 48 miesięcy, z limitem 1 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte są obowiązkowe opcje dodatkowe: ubezpieczenie OC, usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym, pełna obsługa serwisowa, ochrona AC, ochrona od kradzieży i pożaru oraz ochrona szyb. Po przekroczeniu pierwszego 1000 km aktywuje się naliczanie zmiennej części raty wynajmu za każdy przejechany kilometr w wysokości 0,66 PLN/KM. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Logo