Promocja

Wynajem długoterminowy bez limitu kilometrów i wpłaty własnej

Jeep® Compass Limited Plug-in Hybrid i Jeep® Renegade Limited Plug-in Hybrid – technologia hybrydowa na wyciągnięcie ręki!

Legendarne modele Renegade i Compass zyskały bezkompromisowe rozwiązania hybrydowe. Emblemat 4xe symbolizuje wydajność i moc. Połączenie silnika spalinowego i elektrycznego gwarantuje imponujące osiągi, redukcję zużycia paliwa i emisji CO2 oraz wyjątkową przyjemność z jazdy. Oba modele 4xe z technologią Plug-In Hybrid są teraz dostępne w atrakcyjnym wynajmie długoterminowym Leasys Unlimited. Nie ograniczaj się - korzystaj ze wszystkich zalet Renegade i Compass w wynajmie bez limitu kilometrów!

Leasys Unlimited to nowy program wynajmu długoterminowego dla jednoosobowych działalności gospodarczych i przedsiębiorców. Został stworzony dla klientów, którzy cenią bezproblemowe użytkowanie samochodu bez żadnych ograniczeń.

•Bez limitu przejechanych kilometrów!

•Wpłata własna 0 zł!

•Wynajem na 36 miesięcy

•Atrakcyjna miesięczna rata wynajmu: Jeep® Renegade 4xe już od 2380 zł netto/mies. i Jeep® Compass 4xe już od 2570 zł netto/mies.

•Szeroki zakres usług zawartych w racie: ubezpieczenie OC, obsługa serwisowa, ochrona AC, ochrona od kradzieży i pożaru, ochrona szyb i usługi Assistance wraz z samochodem zastępczym.

Jeep® Renegade LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe i Jeep® Compass LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe czekają na Ciebie w unikalnym wynajmie długoterminowym dla firm. Odkryj wszystkie zalety Leasys Unlimited w miejskiej dżungli i na nieodkrytym szlaku.

Skonfiguruj swojego wymarzonego Jeepa, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Jeepa.Logo

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu Unlimited na 36 miesięcy jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 2380 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Renegade LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe w umowie na 36 miesięcy, bez limitu kilometrów i bez wpłaty własnej. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia OC, obsługi serwisowej, ochrony AC, ochrony od kradzieży i pożaru, ochrony szyb, usługi Assistance wraz z samochodem zastępczym, które są wliczone do raty. Akcja ograniczona w czasie. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu Unlimited na 36 miesięcy jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 2570 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Compass LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe w umowie na 36 miesięcy, bez limitu kilometrów i bez wpłaty własnej. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia OC, obsługi serwisowej, ochrony AC, ochrony od kradzieży i pożaru, ochrony szyb, usługi Assistance wraz z samochodem zastępczym, które są wliczone do raty. Akcja ograniczona w czasie. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.


Logo