Promocja

Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid od 1405 zł netto/mies. w wynajmie Smart Renting dla firm.

Rewolucyjny kompaktowy SUV

Pierwszy hybrydowy model w portfolio marki gwarantuje ekscytujące doznania z jazdy, komfort i bezpieczeństwo. Pakiet najnowocześniejszych technologii z 10.1” systemem multimedialnym Uconnect™ zapewnia lepszą łączność i wyższy poziom rozrywki na pokładzie. Dzięki usługom Uconnect™ możesz wygodnie zarządzać samochodem na odległość.

Compass 4xe idealnie łączy legendarne możliwości 4x4 z potężnym układem napędowym. W efekcie Jeep® Compass 4xe Plug-in Hybrid zyskał moc aż do 240 KM i przyspieszenie 0-100 km/h w zaledwie 7,3 s. Całkowicie elektryczny tryb jazdy z zasięgiem do 50 km idealnie sprawdzi się podczas jazdy po mieście.

Zupełnie odnowione wnętrze pozwala cieszyć się komfortem i wysublimowanym, nowoczesnym wzornictwem z zastosowaniem materiałów klasy Premium. Nowy Compass oferuje jeszcze więcej przestrzeni dzięki pojemności schowków zwiększonej z 2.8 l do 7.2 l. Nowy cyfrowy panel instrumentów o przekątnej 10.25’’ w rozdzielczości Full HD oraz zupełnie nowa elegancko wykończona deska rozdzielcza podkreślają jego nowy styl.

Przeprojektowane nadwozie z nowym, 7-szczelinowym grillem i nowymi wzorami obręczy kół zyskało jeszcze odważniejszy charakter. Mocno zarysowane linie i wyjątkowe detale, takie jak chromowany emblemat 4xe na klapie bagażnika sprawiają, że model od razu przyciąga wzrok. Dodatkowo tylną klapę bagażnika bez problemu zamkniesz i otworzysz elektrycznie jednym ruchem stopy.

Smart Renting to najnowszy program wynajmu dla firm. Dzięki przejrzystym warunkom oferty wartość wykupu Jeepa poznasz już w momencie zawarcia umowy, masz również możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy wynajmu.
• Okres wynajmu 36 miesięcy
• 10% wpłaty własnej
• Limit 10 000 km rocznie
• Assistance i samochód zastępczy zawarte w racie
• Możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy

Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid w wynajmie Smart Renting od 1405 zł netto/mies.

Poznaj szczegóły oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 1405 PLN netto dotyczy Jeep Compass LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Logo